Yatırımcı.AI

FD1 mi RGD mi? Fon Karşılaştırması

FD1 (One Portföy Birinci Değişken Fon) ve RGD (Re-Pie Portföy Agresif Değişken Fon) fonlarının fiyatı, dönemsel getirileri, büyüklüğü, yatırımcı sayısı ve risk değeri yan yana.

FD1RGD

10.000 TL Yatırsaydınız

Metrik Karşılaştırması

FD1 mi RGD mi? Fon Karşılaştırması
MetrikFD1RGDKategori medyanı
Günlük−%0,06−%2,85−%1,41
1 hafta−%0,86−%2,92−%0,69
1 ay−%1,31−%7,80−%3,96
3 ay−%4,60−%6,01−%1,43
6 ay%1,81%0,82%1,85
Yıl başı%15,21%3,03%17,97
1 yıl%16,14—%23,69
3 yıl%24,15—%149,99
Getiriler 2 Kasım 2026 tarihli fiyatlara göre; getirisi yüksek, risk değeri düşük olan fon önde sayılır.

Popüler Karşılaştırmalar

Çok Aranan Fon Karşılaştırmaları

İlgili Sayfalar

FD1 ve RGD Karşılaştırması Hakkında

FD1 (One Portföy Birinci Değişken Fon) ve RGD (Re-Pie Portföy Agresif Değişken Fon) fonlarının 2 Kasım 2026 tarihli fiyat, getiri, büyüklük ve risk verileri yan yana karşılaştırıldı. Karşılaştırılan 9 metrikten 9 tanesinde FD1, 0 tanesinde RGD önde. FD1, Foneria Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen bir Değişken Fon fonu; RGD ise Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen bir Değişken Fon fonu.

Öne çıkanlar: Günlük: FD1 önde (−%0,06 karşısında −%2,85). 1 hafta: FD1 önde (−%0,86 karşısında −%2,92). 1 ay: FD1 önde (−%1,31 karşısında −%7,80). 3 ay: FD1 önde (−%4,60 karşısında −%6,01). 6 ay: FD1 önde (%1,81 karşısında %0,82). Yıl başı: FD1 önde (%15,21 karşısında %3,03). Büyüklük (TL): FD1 önde (5 milyon karşısında 1,3 milyon). Yatırımcı: FD1 önde (98 karşısında 84). Risk: FD1 önde (4 karşısında 5).

Sık Sorulan Sorular

Yıl başından bu yana FD1 %15,21, RGD %3,03 getiri sağladı; son 1 yılda FD1 %16,14, RGD —. Son 1 ayda FD1 −%1,31, RGD −%7,80. Geçmiş getiri gelecekteki getirinin göstergesi değildir.

2 Kasım 2026 itibarıyla FD1 fonunun büyüklüğü 5 milyon TL ve 98 yatırımcısı, RGD fonunun büyüklüğü 1,3 milyon TL ve 84 yatırımcısı var. Büyüklükte FD1, yatırımcı sayısında FD1 önde.

FD1 fonunun SPK risk değeri 7 üzerinden 4, RGD fonunun 5. Risk değeri fon fiyatının geçmiş dalgalanmasına göre belirlenir; 1 en düşük, 7 en yüksek riski gösterir. Düşük risk değeri daha az dalgalanma anlamına gelir, ancak daha yüksek getiri garantisi vermez.